به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز 4 شنبه مورخه 18 مهرماه 97 ، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و اعضای شورای ترافیک شهرستان ، جلسه ای در سالن اجتماعات فرمانداری مهاباد تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه مصوبات جلسه گذشته مورد بررسی و بحث و گفتگو قرار گرفت .

بررسی افزایش نرخ تاکسی های گردشی ، وضعیت آژانس های روستائی ، بررسی ایجاد معاینه فنی در شهر خلیفان ، سرویس مدارس ، واگذاری آژانس به ایثارگران از مهمترین مسائلی بود که مورد بحث و اظهار نظر قرار گرفت .

شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد بیان داشت که شهرستان مهاباد دارای مبلمان شهری بسیار زیبایی است ، اما متاسفانه ترافیک تا حدودی این چهره را به هم زده ، ایشان تاکید کردند که سازمان حمل و نقل شهری باید با طرح مسائلی فنی و کارشناسانه درصدد حل مشکلات ترافیکی داخل شهر و حمل و نقل شهری باشیم .

دکتر شجاعی اظهار کرد که متخلفین و کسانی که قوانین حمل و نقل را زیر پا می گذارند نباید تحت هیچ عنوانی مماشات شود زیرا حمایت از حقوق شهروندان در اولویت کاری قرار دارد.

وی با حمایت از طرح شهرداری و سازمان حمل و نقل شهری در راستای بازرسی وضعیت آژانسهای تاکسی تلفنی بیان داشت که انجام این کار می تواند در راستای رفاه هرچه بیشتر راننده آژانس ها و مردم می تواند نقش حائز اهمیتی داشته باشد .